Продавець Интернет-магазин "Healthy Hair" розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
88 відгуків
Healthy Hair
+380680176757
+380680176757

Beaver Professional

Історія компанії BEAVER Corp. бере початок в 1988 році в Нюрнберг Німеччині, як розробника і виробника засобів по догляду за тілом.

У 2001 році компанія бере курс на експансію Азіатського ринку, у зв'язку з його стрімким економічним зростанням.

І вже у 2003 році реєстрація торгового знаку BEVER Professional увінчалася виходом на ринок першої генерації лінії HYDRO. Дебют лінії втілив багаторічні розробки і передові концепції догляду за волоссям, що вже на ранніх етапах становлення дозволив закріпити за собою довіру споживачів, перукарів і власників салонів краси.

Сьогодні BEAVER Corp. - це компанія, яка відповідає всім вимогам міжнародних стандартів GMPC і FDA, з власними науково-дослідними лабораторіями, а також виробничими базами загальною площею більше 45 тис. м2.

1 2

ТЕХНОЛОГІЇ КОМПАНІЇ БІВЕР

 

 

"РОЗУМНІ» КАТІОННІ КОМПЛЕКСИ

+ ВІДНОВЛЮЮЧА МЕМБРАННА ТЕХНОЛОГІЯ СТЕРЕОІЗОМЕРАМИ АМІНОКИСЛОТ.

 

"Розумні» катіонні комплекси автоматично визначають аніонні ділянки волосся і моментально відновлюють пошкодження за принципом полярності. Амінокислоти шикуються, утворюючи тонкий відновлюючий куля, ефективно замикаючи поживні речовини, зміцнюючи шкіру голови і зволожуючи волосся на тривалий час. Волосся стає гладеньким, м'яким і блискучим без обтяження.

 

ГІДРОЛІЗАТ КЕРАТИНУ ВИСОКОГО СТУПЕНЯ ОЧИЩЕННЯ
+ ПЕРШОКЛАСНА ТЕХНОЛОГІЯ ГІДРОЛІЗУ

 

Завдяки першокласній технології гідролізу і використанню високоочищеного гідролізату кератину поживні речовини розпадаються на мікромолекули і легко поглинаються волоссям. Варто відзначити, що шампуні Beaver містять щадні ПАР, які делікатно і в тієї ж годину ефективно очищують волосся і шкіру голови. Продукти серій BEAVER дбайливо доглядають за волоссям, відновлюють, зміцнюють, надають еластичності, шовковистості та блиску. Захоплюйтесь розкішшю Вашого волосся і насолоджуйтесь його здоров'ям та красою!

 

КРИСТАЛЬНО ЧИСТА ВОДА
+ МЕМБРАННІ ПРОЦЕСИ: УЛЬТРА-, МІКРО - І НАНОФІЛЬТРАЦІЯ, - ТЕХНОЛОГІЯ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

 

Технологія дозволяє отримувати воду дуже високого ступеня очищення. З води видаляються навіть одновалетні іони і бактерії, що дає стабільну основу для виробництва преміальної якості, виробництва продукції BEAVER.